Szkolenie survivalowe poziom "A" 

DSC_3519.JPG

Szkolenie 2-dniowe.

Szkolenia survivalowe skierowane są do wszystkich miłośników survivalu,  bushcraftu, outdooru oraz wszystkich, których cieszy spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Podczas szkolenia instruktorzy przekażą elementarną wiedzę z powyższych dziedzin oraz podejdą indywidualnie do każdego uczestnika. Wszystkie elementy składowe zostaną przekazane w taki sposób aby każdy z uczestników posiadł nie tylko wiedzę teoretyczną ale również potrafił skutecznie wykorzystać ją w praktyce.

Szkolenie survivalowe poziom "B"

DSC_3630.JPG

 Szkolenie 2-dniowe.

Zorientowane przede wszystkim na zaawansowane techniki przetrwania (kursy przetrwania) oraz wprowadzenie elementu stresu dla organizmu związanego z hipotermią, brakiem snu , pożywienia czy zmęczeniem fizycznym.

Dodatkowym aspektem wyróżniającym ten poziom szkolenia jest udział w nim przewodnika wraz z psem tropiącym. Szkolenie pozwoli uczestnikom  opanować trudniejsze techniki przetrwania oraz zweryfikować w praktyce te już posiadane

Wyjazdy integracyjne
dla firm

Szkolenie 1 lub 2-dniowe.

Program szkolenia posiadający najbardziej elastyczną formułę i jest dostosowany do wymagań oraz potrzeb uczestników. Może być skierowany bardziej w kierunku survivalu bądź imprezy integracyjnej z noclegiem i wyżywieniem w hotelu z wieloma elementami składowymi do wyboru, takimi jak jak: techniki linowe, spływ kajakowy, paintball, marsz na orientację, pierwsza pomoc oraz wiele innych. Bądź możecie po prostu zdać się na naszą inwencję.

Techniki survivalowe
dla dzieci i rodziców

Szkolenie 1-dniowe. 

Wielu dorosłych zatraciło w sobie dziecięcą ciekawość oraz chęć obcowania z naturą.
Na szkoleniu nauczymy najmłodszych jak radzić sobie w kryzysowych sytuacjach, używania narzędzi takich jak nóż, piła, krzesiwo,  czy chociażby jak rozłożyć namiot czy ugotować smaczny posiłek nad ogniskiem 

DSC_3306.JPG