top of page

Szkolenie survivalowe poziom "A" 

Kurs survivalu kurs przetrwania Svart Nord Survival

Szkolenie 2-dniowe.

Szkolenia survivalowe skierowane są do wszystkich miłośników survivalu,  bushcraftu, outdooru oraz wszystkich, których cieszy spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Podczas szkolenia instruktorzy przekażą elementarną wiedzę z powyższych dziedzin oraz podejdą indywidualnie do każdego uczestnika. Wszystkie elementy składowe zostaną przekazane w taki sposób aby każdy z uczestników posiadł nie tylko wiedzę teoretyczną ale również potrafił skutecznie wykorzystać ją w praktyce.

Szkolenie survivalowe poziom "B"

Kurs survivalu kurs przetrwania Svart Nord Survival

 Szkolenie 2-dniowe.

Zorientowane przede wszystkim na zaawansowane techniki przetrwania (kursy przetrwania) oraz wprowadzenie elementu stresu dla organizmu związanego z hipotermią, brakiem snu , pożywienia czy zmęczeniem fizycznym.

Dodatkowym aspektem wyróżniającym ten poziom szkolenia jest udział w nim przewodnika wraz z psem tropiącym. Szkolenie pozwoli uczestnikom  opanować trudniejsze techniki przetrwania oraz zweryfikować w praktyce te już posiadane

Wyjazdy integracyjne
dla firm

Techniki survivalowe
dla dzieci i rodziców

Szkolenie 1-dniowe. 

Wielu dorosłych zatraciło w sobie dziecięcą ciekawość oraz chęć obcowania z naturą.
Na szkoleniu nauczymy najmłodszych jak radzić sobie w kryzysowych sytuacjach, używania narzędzi takich jak nóż, piła, krzesiwo,  czy chociażby jak rozłożyć namiot czy ugotować smaczny posiłek nad ogniskiem 

Kurs survivalu kurs przetrwania Svart Nord Survival
Kurs survivalu kurs przetrwania Svart Nord Survival

Szkolenie 1 lub 2-dniowe.

Program szkolenia posiadający najbardziej elastyczną formułę i jest dostosowany do wymagań oraz potrzeb uczestników. Może być skierowany bardziej w kierunku survivalu bądź imprezy integracyjnej z noclegiem i wyżywieniem w hotelu z wieloma elementami składowymi do wyboru, takimi jak jak: techniki linowe, spływ kajakowy, paintball, marsz na orientację, pierwsza pomoc oraz wiele innych. Bądź możecie po prostu zdać się na naszą inwencję.

bottom of page